Wednesday, September 24, 2014

ROOSID, ROOSID...

Mmmmm.... sedasi mõnusalt mõmisedes vaatasin üksõhtu kollektsiooni esitlust, mis oli niiiii minu maitse järgi. Mitte et ma ise alati nii värvirohke oleks, aga sügaval südames on ikka ja alati täistooni, puna, must. roosid ja romantika. Härjavõitluse teema, nagu DolceljaGabbanal, pole minu teema, aga ise kipun antud stilistilist keelt kõnelema läbi temperamentsete idapoolsete mustrite, romantiliste romaanikaunitaride, kenade Krahvinnade. Vaatasin seda esitlust, vaatasin, ja selle peale tuli tahtmine omad sarnast laadi üllitised arhiivist välja otsida. Mõned neist tutt-uued, mõned natuke vanemad.

Eelpoolnimetatud esitlus ise on siin-
DOLCE&GABBANA/KEVAD2015

Ja siit edasi siis minu roooooosid. Roosid ja nende kujund ja keel on ikka mu töödes sees.
Siin pildil kleit 2012.aasta kleidiaktsioonist. Nii pidulikku autfitti saan harva kanda, plaanin selle iluasja igapäevasemaks tuunimist. mis ta ikka seal kapis konutab :)
Ahjaaa. Kleitidest ja romantilistest kleitidest veel. Sel laupäeval sattus meie RÜÜTEL JA ROOS nimelisse ateljee-poodi Kanadast pärist mitmenda põlve väliseestlane, kes seisis nõutu näoga mu Krahvinnakleitide stange ees ja nentis, et oiei,meil Kanadas küll kleiti ei kanta. ?????????????????
Tõsiselt või? Ja kui nii, siis on kurb küll. Kuhu jääb romantika? Vastus tuli - teksapüksid ja teesärk. Ahsoo, ja kas tõesti igal eluhetkel? Ainojah, pidulikul puhul paneme selga tuunika, äärmisel juhul koos vähe pidulikumate pükstega. Ahahhh. No kui nii siis nii. See vestlus tegi mind kurvaks - kindlasti ei kõnelenud see Naine kõikide Kanada Naiste nimel, aga oli omades vaadetes väga veendunud. Oma vaadetes olen veendunud ka mina ja vaatamata mõningate maanurkade defeminiseerumisele toodan roosiromantikat hoogsalt edasi. Sest neid kaunitare, kes sealsamas stange ees sulavad ja oma romantilise külje taasleiavad - neid on siin Maa poolkeralt täitsa piisavalt.
 Meie poe ilus Nele Krahvinnakleidis, Laura ehete ja roosikrooniga.Minu Krahvinnakleitide peaaeguetviimane mudel - valmis saanud mõeldes selles poseerivale romantikule :) Hedvigi muusika on minu salalemmik olnud nii pikka aega, et ei taha seda kohe öeldagi - see reedaks meie mõlema vanuse :) Raske on leida muusikat, mis hakkaks kõnelema justnimelt sinu keeles, aga antud juhul on nii juhtunud. Ja mul oli ikka vägaväga hea meel, kui Hedvig andis nõusoleku mulle kleitide tarvis poseerida.                       
Mis puudutab roosihullust, mis sel hooajal tundub üle ilma levivat - siis selles valguses on meie mõne kuu vanune poeke ikka väga moodne pood - RÜÜTEL JA ROOS . Selle nimevalik suunab ostja-külastaja mõtted ka romantilistele radadele, ei kleidikollektsioon ega ehtevalik tohi neile mõtetele alla jääda. Kõik me, viis omaette ägedat tegijat, olemegi koos selle, romantilise, maailmavaate eest seismas :)
Julgete, värvilise ehete eest tahan kiita ja tänada Laurat - tema uhked klaasvidinad on meie poe nael.
Ja nagu juuresolevalt pildilt näha - ega Laurastki roosid mööda jookse :DTäna oli selle aasta esimene hallahommik - need mõnusad roosikleidid aitavad külmale ja hallile vastu panna ning annavad sooja ka. Kohtumiseni ateljees!!!
KRAHVINNA KLEIDIKOLLEKTSIOON


No comments:

Post a Comment