Thursday, May 23, 2013

Kootud õhk ja Pahelised Krahvinnad

Viimaks ometi näpistasin aega. Et kududa midagi ilusat. Alati tuleb miskit olulisemat vahele, alati on veel üks tellimus, mis tuleb enne jõuda ära teha kui kudumismasina kallale asuda, alati on niiiiii kiire.

Õnneks on meil siin seltskond entusiaste, kes viitsivad-tahavad asju korraldada. Ehk lühidalt - OmaMood etendus 16.mail Pärimusmuusika Aidas.
Panin ilmarahvale vaatamiseks oma masinkoelised kudumid (koos mõne õrnaloomulise õmblusööga) meriinolõngast. Oleks neid kuduma jäänudki... Mitte et valmis poleks saanud, aga neid ja sarnaseid tahaks ikka ja jälle kududa - kui vaid piisavalt tellijaid oleks :)  Etenduse järelkaja lubab arvata, et neid esemeid ja veel mõnda tegumoodi saabki lähemas tulevikus uuesti läbi kududa :)  
Kes leiab, et laval käis mõni tema lemmik, siis lõnga mul jagub...

 Positiivne kollektsiooni järel- ja vastukaja ajas mul
 näpud igal juhul juba uue kollektsiooni lõngu sõrmitsema ja kavandeid tegema. Talveks midagi tumedamat ja särtsakamat, samas ikkagi sama õrna ja haldjalikku. Või siis hoopis sutsuke kavalalt pahelist :)

Selle etenduse modellid - Anni, Valeria, Jane, Anna-Kristiina ja Helena on minu kestva tänu objektid - nad oskasid selle kootud udu nii suurepäraselt ette kanda.

Kollektsiooni täiendasid ülivõrdes lahedad punk-vintage-käsitööehted Sysimusta Käsitööehetelt - espesssiaaal-tänud veelkord ka Marisele tema harukordselt vahva ehtekollektsiooni eest. Teatavasti pisiasjade kohalolu määrab terviku... :)

Ja päevavarjud Jaanika Kuuse töökojast olid kirsiks tordil :)

SIIT ALBUMIST SAAB KÕIKI NEID KUDUMEID OSTA/TELLIDA.
 Ehteid näeb lähemalt siit, Marise aka Sysimusta albumist -

Link Sysimusta Käsitööehete albumisse


2 comments:

  1. Imeilusad tööd!
    Leidsin sind läbi Juta Rea soovituse, nüüd
    jälgin huviga sinu tegemisi :)

    ReplyDelete