Saturday, January 19, 2013

Suur pulmade suvi jälle tulekul

Talv on külm, just praegu vägaväga külm. Kuidagi isegi kohatu on praegu mõelda suvele, plusskraadidele ja paljaste selgadega valgetele õrnadele pitskleitidele. Aga tuleb ju see suvi, ega ta tulemata jäää :)
Ja tulemata ei jää ka pruutpaaride lemmikaastaaeg - suur pulmade suvi. See suur suvi on iga-aastane nähtus - nii nagu tavaline, täieti tavaliste inimeste suvi ilma pulmade ja kleitide ja muu trallita. Aga et see suur pulmade suvi jälle kuidagi märkamatult ja aimamatult kohale ei hiiliks - siis tuletaks tulevastele pruutidele meelde, et praegu on õige (loe - viimane) aeg hakata oma sellesuviste kleitide peale mõtlema. Mina olen nende peale mõelnud ja kogunud oma ateljee lattu kangaid, mis mulle endale hingelähedased on ja loodan, et ka mu kliente/pruute ükskõikseks ei jäta. Siidi, pitse, tikitud tülli, valget, kreemikat, hõbedast - et kleit saaks romantiline, õhuline, kaunis, ajatu.......
Avastasin mõni aeg tagasi Pinterest-keskkonna, kus on väga muhe oma mõtteid koondada - tahaks oma esimesi mõtteid ka Teiega jagada :)
http://pinterest.com/mymlamymla/wedding-dress-and-my-favourites/

No comments:

Post a Comment