Sunday, August 12, 2012

LUMEKUNINGANNA VÕI HALDJAS :)

Selline renessansslik pilt avanes mõned päevad tagasi, kui hommikuhämaruses kustutasin ateljee tuled, et vahepeal väike puhkepaus teha. Ma ei saa ju jätta seda teiega jagamata. Nii ilus ja maaliline.

Seekordne suvine hooaeg kujunes täiesti hullumeelseks. Nii tööde hulgalt kui üldiselt intensiivsuselt.
Tänan kõiki pruutpaare, kes usaldasid oma tähtsaima päeva garderoobi minu hoolde. Eks tuli ette viimase minuti närvikõdi ja muidki pisiapsakaid - aga kokkuvõttes on hea tunne. Kohe väga hea.

Selle uue hooaja alguses olen uutest väljakutsetest põnevil. Ootan taas pruute-peigmehi oma piduriietest aegsasti märku andma.
 Talvised/jahedama-aja pulmad pakuvad rõivastuse osas hoopis teistsuguseid, väga pilkupüüdvaid võimalusi. Rikkalik siid, pärlkangas, rasked pitsid, kohevad õrnad kudumid - need oleksid märksõnad, mida võiks meeles pidada.
http://pinterest.com/mymlamymla/wedding-dress-and-my-favourites/
Mari imelised jäälilled
Pitsi, siidi ja pärle - ikka talvisele pruudile

Kristiina haldjamantel, villane ja siid ohtras pitsikastmes
Anna gootika negatiiv :), mitmekihiline läbikumav pits
Vahva pruudimantel Odd Molly kompaniilt - sedasorti kampsikuid on saanud aegade jooksul mitmeid teha, aga ikka peab keegi teine ju ütlema, mis sellest tehnikast välja võib võluda. Eelmisel hooajal sai tehtud mitmeid kootud kleidi kavandeid, mis töösse ei jõudnud, äkki siis sel hooajal :)
 

No comments:

Post a Comment